Amper 2009

Není důležité se pouze zúčastnit...

image7571.jpg

 

Společnost PositroLabs se letos poprvé zúčastnila veletrhu Amper. Přestože se společnost se svými produkty zúčastňuje obdobných akcí zaměřených spíše na oblast software, ukázalo se, že je schopna oslovit návštěvníky a zákazníky i na tomto poli. Vedle svých již známých produktů zde naše společnost představila i své nové produkty - především datovou diodu a její zodolněnou oddělenou verzi propojenou optickým kabelem a nový šifrovací mechanismus MLA Key Space umožňující bezpečné využití Vernamovy šifry.

 

image17891.jpgSpolečnost rovněž přihlásila svůj klíčový produkt MLA Switch do soutěže Zlatý Amper, za který na slavnostním vyhlášení nejpřínosnějších exponátů získala hlavní ocenění ZLATÝ AMPER 2009. Odbornou komisi při hodnocení přihlášených exponátů na vítězném zařízení zaujala především schopnost řešení počítačové bezpečnosti na fyzické hardwarové úrovni nezávisle na operačním systému, bez nutnosti instalace jakéhokoli dodatečného software a dále univerzálnost jeho použití od použití při řízení technologických celků přes ochranu dat před viry a jinými internetovými útoky až po ochranu osobních dat klientů případně důvěrných dat z pohledu státních institucí. Napsali o nás...

Invex 2008

image9491.pngNa veletrhu Invex 2008 společnost PositronLabs poprvé představila svou řadu produktů kategorie MLA.  Zařízení MLA Switch zde bylo nominováno na ocenění Křišťíálový disk 2008.

Přestože se jednalo zřejmě o poslední účast naší společnosti na této akci., hodnotíme ji jako velice úspěšnou z pohledu představení našich produktů široké veřejnosti.

Positron labs s.r.o, 2009
Code: Jiří Honomichl